Maxigra Go – pakiet informacji o popularnym leku na erekcję

Maxigra Go to jeden z najbardziej znanych preparatów przeznaczonych dla mężczyzn borykających się z zaburzeniami erekcji. Ma on postać tabletek, które popija się wodą. Substancją aktywną tego produktu jest sildenafil. Aby lek zadziałał w sposób prawidłowy, niezbędne jest zapewnienie odpowiedniej stymulacji seksualnej. Oto, co warto wiedzieć na temat leku na potencję Maxigra Go. 

Maxigra Go – skuteczny i wydajny lek na zaburzenia erekcji 

Niska i zanikająca erekcja to przypadłość, która według niektórych statystyk dotyka nawet 150 milionów mężczyzn na całym świecie. Warto wiedzieć, że zaburzenia wzwodu dotyczą zarówno starszych jak i stosunkowo młodych mężczyzn. U starszych problem jest spowodowany zmniejszoną produkcją testosteronu, z kolei u młodszych wynika on z prowadzonego stylu życia. Istnieje cała masa czynników, które mają ogromny wpływ na obniżenie sprawności seksualnej. Co konkretnie wpływa na większe ryzyko wystąpienia zaburzeń wzwodu? Dieta bogata w cukier, tłuszcz i sól, niewielka aktywność fizyczna, nieustanny stres i niewielka ilość snu, choroby współistniejące takie jak cukrzyca czy miażdżyca. Aby raz na zawsze zapomnieć o niskiej erekcji, należy porzucić niezdrowy styl życia. Doraźną pomoc mogą nam z kolei zapewnić tabletki Maxigra Go. Maxigra Go to preparat oparty na najlepiej przebadanej substancji na zaburzenia wzwodu, czyli na sildenafilu. Składnik ten sprawia, że zablokowany zostaje enzym fosfodiesterazy typu piątego, który powoduje, że naczynia krwionośne w prąciu nie są prawidłowo ukrwione. Zablokowanie tego bardzo szkodliwego enzymu powoduje, że mężczyzna bez żadnego problemu jest w stanie osiągnąć i utrzymać wzwód przez wystarczająco długi czas. Maxigra Go to jeden z najlepszych zamienników dla słynnej Viagry. Opinie na temat tego produktu są w przeważającej większości bardzo pozytywne. Mężczyźni zgodnie podkreślają, że lek Maxigra Go pozwolił im odzyskać dawną radość z uprawiania seksu. 

Jak należy stosować i dawkować lek Maxigra Go?

Z racji tego, iż Maxigra Go zawiera sildenafil, to jest to bardzo silny środek na potencję. Specjaliści podkreślają, że rozpoczęcie kuracji tym preparatem zawsze należy skonsultować z lekarzem specjalistą. Tylko wtedy zyskuje się pewność, iż preparat będzie działał w sposób optymalny i nie wyrządzi w organizmie danego mężczyzny żadnych szkód. Podstawowe zalecenie dotyczące stosowania Maxigra Go jest proste: jedną tabletkę leku należy przyjąć około 30-60 minut przed planowaną aktywnością seksualną a następnie popić ją wodą. Nie wolno łączyć Maxigra Go ze spożywaniem posiłków, alkoholem oraz grejpfrutem.

Mogłoby to spowodować opóźnienie działania preparatu lub całkowite zneutralizowanie właściwości sildenafilu. Nie wolno przyjmować więcej niż jednej tabletki Maxigra Go raz na 24 godziny. Przyjęcie większej niż zalecana liczby tabletek Maxigra Go we wskazanym czasie może spowodować wystąpienie bardzo groźnych efektów ubocznych. Pierwsze efekty działania leku są zauważalne już po około 30 minutach. Mężczyzna powinien być zdolny do odbycia stosunku przez minimum 2 godziny. Ważne jest to, aby była zapewniona odpowiednia stymulacja seksualna.

Jakie są wskazania do stosowania Maxigra Go?

Producent podkreśla, że Maxigra Go może być stosowana wyłącznie przez dorosłych mężczyzn, którzy od dłuższego czasu nie mogą uzyskać erekcji bądź nie są w stanie utrzymać wzwodu przez odpowiedni czas, co skutkuje tym, iż nie mogą odbywać stosunków seksualnych. 

Kto nie może stosować leku Maxigra Go?

Leku na potencję Maxigra Go nie mogą stosować dorośli mężczyźni, którzy nie mają żadnych problemów z erekcją, mężczyźni poniżej 18-tego roku życia oraz kobiety.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Maxigra Go?

  • Stwierdzone uczulenie na sildenafil lub jeden z pozostałych składników leku,
  • utrata wzroku wywołaną przednią nietętniczą niedokrwienną neuropatią nerwu wzrokowego,
  • jednoczesne stosowanie innych leków na potencję,
  • niestabilna dławica piersiowa,
  • ciężkie schorzenia serca,
  • niedawno przebyty udar mózgu lub zawał serca.

Leave a Reply