Permen- działanie, dawkowanie, przeciwwskazania

Permen jest to jeden z suplementów diety, dedykowany panom zmagającym się z zaburzeniami erekcji. Skład tego środka bazuje na kompozycji naturalnych ziół, które pozytywnie działają na erekcję, usprawniając proces spermatogenezy, wspomagając funkcjonowanie układ moczowego oraz zwiększając poziom libido. Produkt ten zakupić można w paru postaciach: podstawowej, ulepszonej (Permen King) oraz o przyspieszonym działaniu (Permen Gold). Ponadto dostępny jest jeszcze środkek o silnym działaniu poprawiającym libido, czyli Permen Sex Appetive. W każdym z tych suplementów najważniejszym składnikiem jest ekstrakt z buzdyganka naziemnego, który jest uważany za naturalny afrodyzjak.

Skład i działanie środka Permen King

Jeśli chodzi o często wybieraną postać suplementu, czyli Permen King, w tym produkcie znajduje się podwójna dawka L-argininy. Dzięki temu działa on jeszcze skutecznej i doskonale podnosi sprawność seksualną, a także wzmaga pożądanie. Kolejnym składnikiem obecnym w produkcie jest CystiCran o działaniu przeciwmiażdżycowym. Miażdżyca jest częstą przyczyną problemem z uzyskaniem wzwodu. L-arginina wraz z żeń-szeniem dba o to, aby mężczyzna mógł uzyskać odpowiedni wzwód, który umożliwi odbycie stosunku płciowego. Buzdyganek ziemny zwiększą ochotę na seks, a żeń-szeń dodaje siły witalnej i energii.

Kiedy warto przyjmować Permen Go?

Permen Go jest polecanym suplementem dla mężczyzn, u których pojawiły się problemy z uzyskaniem wzwodu. Mogą one mieć postać długotrwałą czy sporadyczną. Środek ten należy zażyć na ok. 60 minut przed współżyciem. Co ważne, warto połączyć przyjmowanie Permen Go wraz z regularnym stosowaniem Permen King, aby przedłużyć rezultaty po zakończeniu przyjmowaniu suplementu.

Dawkowanie preparatu Permen King

Produkt ten jest dostępny w postaci tabletek do przyjmowania doustnego. Co ważne, nie należy przekraczać zalecanych dawek, gdyż nie podniesie to skuteczności produktu, a jedynie narazi na wystąpienie efektów ubocznych.

Należy przyjmować od 1 do 2 tabletek na dobę, a najlepsze efekty pojawiają się po ok. 6-8 tygodniach przyjmowania suplementu.

Czy Permen jest skuteczny?

Według producenta po ok. 6-8 tygodniach regularnego stosowania suplementu można zauważyć lepszą sprawność seksualną. Mężczyzna może łatwiej uzyskać erekcje, a czas trwania stosunku się wydłuża. Ponadto usprawnia się proces spermatogenezy i zwiększa poziom libido. Innym efektem, o którym wspomina producent, jest zapobieganie zakażeniom układu moczowego. Specjaliści podchodzą dosyć ostrożnie do tego suplementu. Jednak podkreślają oni to, iż w tym preparacie zostały rzeczywiście zawarte substancje, których wpływ na potencję jest bardzo korzystny, co zostało potwierdzone badaniami. L-arginina, żeń-szeń i miłorząb japoński są w stanie pozytywnie działać na sprawność seksualną. Panowie cenią sobie Permen przede wszystkim za jego bezpieczne działanie, gdyż został opracowany na bazie naturalnych składników. Ważne jest to, aby środek stosować regularnie, chcąc liczyć na jak najlepsze efekty. W razie jakichkolwiek obaw warto skonsultować jego dawkowanie z lekarzem.

Permen- przeciwwskazania oraz skutki uboczne

Tak, jak w przypadku wszystkich innych dostępnych suplementów na rynku, przeciwwskazaniem do jego stosowania jest uczulenie na którykolwiek ze składników tego środka. Ponadto osoby, które ukończyły 65 rok życia, powinny zachować szczególną ostrożność podczas stosowania środka. W przypadku mężczyzn chorujących na nadciśnienie tętnicze i mających problemy z układem krążenia, przed sięgnięcie po Permen, powinni oni skonsultować jego przyjmowanie z lekarzem. Należy pamiętać, aby nigdy nie łączyć tego suplementu wraz z lekami przeciwzakrzepowymi, gdyż znajdująca się w produkcie l-arginina prowadzi do zmniejszenia lepkości krwi, natomiast żeń-szeń powoduje wzrost ciśnienia. Trzeba także zachować ostrożność podczas stosowania Permenu wraz z lekami moczopędnymi oszczędzającymi potas, czyli na przykład spironol eplerenon. Ponadto w trakcie przyjmowania środka powinno się ograniczyć kawę, a także często kontrolować ciśnienie krwi.

Leave a Reply